Kolay İK'yı denemek için kredi kartı bilgimi girmeli miyim?

Hayır. Kolay İK'yı herhangi bir bağlayıcılık olmadan ve kredi kartınızı girmeden 15 gün ücretsiz kullanabilirsiniz.
Taahhütsüz, ücretsiz, sınırsız ve bir sürpriz ile karşılaşmadan tüm özellikleri deneyebilirsiniz.

Çalışan sayısı artarsa faturama nasıl yansır?

Aboneliğiniz yenileceği zaman çalışan sayınıza uygun olarak faturanız otomatik oluşturulur ve size iletilir. Sizin herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Banka kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Hayır. Eğer aylık paket kullanacaksanız kredi kartı ile yıllık paket kullanacaksanız da kredi kartı ya da EFT/Havale ile ödeme yapabilirsiniz.

Havale ya da EFT yoluyla ödeme yapabilir miyim?

Seçtiğiniz paketi yıllık ödemek isterseniz EFT/Havale ile ödeme yapabilirsiniz. EFT/Havale işlemi ile abone olmak için 0 212 951 06 61 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Para transferini gerçekleştirdikten sonra hesabınız hemen etkinleştirilir.

Deneme sürem bitince ne olacak?

Kolay İK'yı 15 gün koşulsuz ücretsiz kullanırsınız. Deneme süreniz bittiğinde çalışan sayınıza göre kredi kartı ya da banka ödemesi ile ödeme yapar ve Kolay İK'yı kullanmaya devam edersiniz. Eğer herhangi bir ödeme yapmadıysanız hesaba giriş yapabilir fakat sistemi kullanamazsınız. Deneme süresi içerisinde girdiğiniz veriler ise kullanımınız için sizi bekler.

Kolay İK'da hangi uygulamalar var?

Kolay İK'da personel yönetimi uygulaması içerisinde özlük, izin ve mesai, zimmet, ödeme, harcama, eğitim, puantaj, dosya, yemek kartı yönetimi özellikleri vardır. Performans değerlendirme ve bordro ayrıca çalışan başı yıllık 40 TL olarak ücretlendirilir.

Aboneliğimi nasıl yenileyebilirim?

Kredi kartınızı tanımladıysanız aboneliğiniz otomatik olarak yenilenecek ve abonelik ücreti kredi kartınızdan tahsil edilecektir. Eğer EFT/Havale ile ödeme yaptıysanız paket bitiş tarihine doğru sizinle irtabata geçilir.

Aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?

Aboneliğinizi iptal etmek istediğinizde bizimle 0 212 951 06 61 numaralı telefondan iletişime geçebilir ya da iletisim@kolayik.com'a bir e-posta atabilirsiniz. Biz de size iptal ve dışarı veri aktarma konusunda yardımcı oluruz.

Kredi kartı bilgilerimi saklıyor musunuz?

Kredi kartı bilgileriniz Kolay İK tarafından kesinlikle saklanmamaktadır. Tüm ödeme işlemleri BDDK tarafından ödeme sistemleri lisansı verilmiş olan iyzico tarafından gerçekleştirilir. Ödeme ve güvenlik ile ilgili sorularınızla ilgili her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başka sorum varsa?

Kolay İK'nın fiyatlandırılması ve kullanımı ile ilgili soruları her zaman bize sağ altta yer alan yardım alanından sorabilir ya da bizi hafta içi mesai saatleri içerisinde 0 212 951 06 61 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Biz destek için her zaman buradayız.

Aradığınız yanıtı buldunuz mu?